کلاس زبان آنلاین کودکان

اموزش انلاین زبان انگلیسی به کودکان

چند وقتی است که موضوع اموزش انلاین زبان انگلیسی به کودکان به موضوعی داغ برای بحث و گفت و گو تبدیل شده است و بسیاری از پدران و مادران هستند که نمیدانند چگونه باید زبان انگلیسی را به کودکشان باد بدهند و هنوز هم در اموزش انلاین زبان انگلیسی مشکل دارند و نمیتوانند به درستی نقش یک معلم را برای کودکشان بازی کنند. در این مطلب به برسی چند روش برای اموزش انلاین زبان انگلیسی به کودکان میپردازیم.

چرا اموزش انلاین زبان انگلیسی به کودکان؟

دوران کودکی بهترین دوران برای یادگیری و فرا گرفتن موضوعات مختلف است، معمولا در این دوران یادگیری سریع تر انجام م یشود و کودکان تا سنین بزرگ سالی هم موضوعاتی که در کودکی فرا گرفته اند را به یاد دارند.

همچنین همه ی افراد در کودکی یاد میگیرند که چگونه صحبت کنند و چگونه بنویسند و خیلی واضح است که اگر با کودکان به زبان انگلیسی صحبت کرد و شرایط را طوری محیا کنیم که برای کودک به نظر برسد در یک خانواده انگلیسی زبان زندگی میکند، کودک به سادگی زبان انگلیسی را درست مانند شخصی که زبان مادری اش انگلیسی است می اموزد.

مطمئنا یادگیری با گزینه کم و دردسر کمتر در کودکی بهتر از یادگیری با هزینه، زمان و دردسر بیشتر در بزرگسالی است. اما چرا اموزش انلاین؟

اموزش انلاین به شما این امکان را میدهد تا از انواع عناصر رسانه ای برای اموزش زبان انگلیسی به کودکانتان استفاده کنید و همان طور که میدانید این عناصر رسانه ای  دارای جذابیت بیشتری برای کودکان هستند و باعث جذاب تر و اسان تر شدن یادگیری زبان انگلیسی به کودکان می شوند.

اموزش انلاین زبان انگلیسی به کودکان با استفاده از بازی های انلاین

کودکان با بازی کردن بهتر از هر روش دیگری موضوعات مختلف را می اموزند. شما هم میتوانید در اموزش انلاین زبان انگلیسی به کودکانتان از بازی های انلاین استفاده کنید و به یادگیری سرعت ببخشید.

برخی از سایت هایی که میتوان در انها با بازی های انلاین اقدام به یادگیری زبان انگلیسی به کودکان کرد عبارتنداز:


games to learn English

learning games for kids

learn English kids

fun English games

woodlands

to learn English

البته به جز سایت های بالا سایت های بسیار زیادی هستند که به شما در اموزش انلاین زبان انگلیسی به کودکان کمک میکنند شما میتوانید این سایت ها را از طریق جستجو در اینترنت پیدا کنید و از انها استفاده کنید.

چند نکته مهم که به شما در اموزش انلاین زبان انگلیسی به کودکان کمک میکند

  1. بهتر است برای کودکانتان کتاب داستان و مجلات انگلیسی بخرید.
  2. برای کودکانتان موسیقی های انگلیسی پخش کنید.
  3. از فیلم های اموزشی استفاده کنید، میتوانید این فیلم ها را در یوتیوب یا اپارات هم پیدا کنید.
  4. برای یادگیری لغات از فلش کارت استفاده کنید.
  5. اتاق فرزند خود را با پوستر های اموزشی زبان انگلیسی تزئین کنید تا در عین زیبایی برای کودکتان هم ابزاری مفید باشد.
  6. با والدین دیگری که قصد دارند به کودکانشان زبان انگلیسی یاد بدهند ارتباط برقرار کنید و بگذارید تا کودکانتان با یکدیگر به زبان انگلیسی صحبت کنند و به صورتی گروهی با یکدیگر بازی کنند و در حین بازی شما به انها زبان انگلیسی را یاد بدهید.
  7. با دوستان و اقوام خود که در کشور های انگلیسی زبان زندگی میکنند و یا سطح زبان انگلیسی خوبی دارند ویدئو چت کنید.
  8. قبل از خواب برای کودکتان داستان و یا لالایی های انگلیسی بخوانید و در صورت نیاز معنی انها به فارسی را برایشان توضیح دهید.
  9. یک لبتاب، تبلت و یا موبایل برای فرزندتان تهیه کنید و با استفاده از ان به کودکانتان زبان انگلیسی را بیاموزید.

نتیجه گیری

اموزش انلاین زبان انگلیسی به کودکان باید با یک برنامه دقیق و از قبل برنامه ریزی شده انجام شود. اموزش زبان انگلیسی به کودکان باید همراه با بازی باشد و نباید جلسات اموزشی شما حالت جدی و خشکی داشته باشند و بیشتر باید به کودکان به صورت غیر مستقیم و همراه با بازی و اموزش باشد تا بهترین کودک شما بهترین بازدهی را داشته باشد.

  •  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *