کلاس آنلاین زبان انگلیسی

چگونه اموزش انلاین زبان انگلیسی را شروع کنیم؟

اینترنت یکی از ابزرهایی است که هم میتوانید از ان به عنوان ابزاری برای سرگرمی و گذراندن اوقات فراغت خود استفاده کنید هم این که میتوانید با استفاده از اینترنت کارهای غیرقانونی انجام دهید و هم میتوانید از اینترنت به عنوان ابزاری برای یادگیری زبان انگلیسی استفاده کنید.

همان اینترنتی که برای برخی افراد مایه ناراحتی و به وجود امدن نارضایتی است میتواند به عنوان ابزاری برای اموزش شما مورد استفاده قرار بگیرد اگر به قدرت های این ابزار اشنا نیستید بد نیست پاراگراف بعدی را هم بخوانید.

اکثر محتوای اینترنت به زبان انگلیسی نوشته شده اند و زبان انگلیسی یکی از رایج ترین زبان های در فضای مجازی است و بسیاری از کاربران از زبان انگلیسی در شبکه های اجتماعی و اینترنت استفاده میکنند و بد نیست بدانید که ۷۰ کشور در دنیا از زبان انگلیسی استفاده میکنند پس با یادگیری زبان انگلیسی شما میتوانید با مردم ۷۰ کشور دنیا ارتباط برقرار کنید و به هر محتوایی در سطح اینترنت دستیابی پیدا کنید.

شما میتوانید با استفاده از اینترنت به اسانی و بدون دردسر زبان انگلیسی را فرا بگیرید. برای اموزش انلاین زبان انگلیسی شما راهکارهای مختلفی دارید، مثلا میتوانید از:

 • سایت ها
 • نرم افزارها
 • فیلم ها و اهنگ ها
 • چت روم ها
 • کلاس های انلاین
 • سرویس های انلاین
 • و…

برای یادگیری زبان انگلیسی بهره ببرید، اما بهتر است در اولین قدمتان هدف خود را از یادگیری زبان انگلیسی مشخص کنید و اگر نمیتوانید برای خود برنامه ای برای یادگیری انلاین زبان انگلیسی تهیه کنید بهتر است با یک معلم زبان انگلیسی مشورت کنید و از او کمک بخواهید.

 

آموزش انلاین زبان انگلیسی به چه صورت هایی ممکن است؟

روش های زیادی برای یادگیری زبان انگلیسی به صورت انلاین وجود دارد که در ادامه برخی از این روش ها را توضیح داده ایم و برای هر روش چند مثال زده ایم.

یادگیری با استفاده از نرم افزارها و سایت های اموزش انلاین زبان نگلیسی

یکی از روش های یادگیری انلاین زبان انگلیسی استفاده از سایت ها و نرم افزار های اموزشی زبان انگلیسی است. این سایت ها و نرم افزارها دارای خدمات مختلفی هستند و به شما در یادگیری زبان انگلیسی کمک زیادی میکنند اما باید به این نکته هم توجه کنید که اکثر این سایت ها و نرم افزارها رایگان نیستند و در قبال استفاده از انها باید پول پرداخت کنید. در ادامه به معرفی برخی از بهترین وب سایت ها و نرم افزار های اموزش زبان انگلیسی پرداخته ایم.

 

بهترین سایت های اموزش انلاین زبان انگلیسی

در ادامه لیستی از بهترین سایت های اموزش زبان انگلیسی را برای شما دوستان عزیز اماده کرده ایم و برای هر کدام از توضیحات مختصری نوشته ایم. برخی از ین سایت ها کاملا رایگان هستند و برخی دیگر پولی هستند و برای استفاده از انها باید هزینه بپردازید.

Duolingo

یکی از شناخته شده ترین و معروف ترین وب سایت ها در جهت اموزش انلاین زبان انگلیسی است. یادگیر با استفاده از این وب سایت از حالت جدی و خشک در امده و بیشتر حالت بازی دارد.

این وب سایت نرم افزار اندرویدی هم دارد. همچنین این وب سایت کاملا رایگان است و هیچگونه تبلیغاتی هم ندارد. البته باید به این نکته هم توجه کرد که با توجه به گزارش های کاربران شبیه ساز صوتی این نرم افزار در زبان انگلیسی عملکرد خوبی دارد اما در دیگر زبان ها از عملکرد خوبی برخوردار نیست.

ادرس وب سایت:

https://www.duolingo.com/

fluentu

در این سایت شما به واسطه نحوه اموزشی اش احساس فعال بودن به شما دست میدهد و مسیر پیشرفت خود را به خوبی احساس میکنید.

در این سایت شما با دنیایی از ویدئوها زبان انگلیسی را به صورت انلاین می اموزید همچنین میتوانید معروف ترین اهنگ های انگلیسی را در این سایت گوش کنید و از یادگیری زبان انگلیسی لذت ببرید.

ادرس وب سایت:

http://www.fluentu.com/

Open Culture

یکی دیگر از سایت های اموزش زبان انگلیسی است که بیشتر تمرکز خود را بر روی جمع اوری دوره های رایگان گذاشته است و منبعی از بهترین دوره های رایگان برای یادگیری زبان انگلیسی است البته این وب سایت به جز زبان انگلیسی ۴۰ زبان دیگر را هم پشتیبانی میکند و شما میتوانید برای هر زبان دوره های اموزشی زیادی را در این وب سایت پیدا کنید.

ادرس وب سایت:

http://www.openculture.com/

ELanguageSchool

اگر شما میخواهید بیشتر بر روی اصول نوشتاری خود تمرکز کنید به شما این سایت را پیشنهاد میدهیم، این سایت یک سایت ۱۵ زبانه رایگان است که بیشتر بر روی اصول نوشتاری تمرکز دارد و همچنین تبلیغات ان هم بسیار کم و اندک است.

ادرس وب سایت:

http://www.elanguageschool.net/

برخی دیگر از این وب سایت ها

وب سایت های بسیار زیادی به جز موارد بالا هستند که به شما زبان انگلیسی را اموزش میدهند در ادامه ادرس برخی از این وب سایت ها برای شما اورده شده است:

آموزش زبان بی بی سی bbc.com/languages

سرویس آنلاین لایو موکا یا روزیتا استون livemocha.com

سرویس آنلاین زبان زندگی livinglanguage.com

 

بهترین نرم افزارهای اموزش انلاین زبان انگلیسی

همانند سایت های اموزش انلاین زبان انگلیسی نرم افزارهای زیادی هم برای اموزش انلاین زبان انگلیسی وجود دارند که در ادامه برخی از بهترین نرم افزار های اموزش زبان انگلیسی را به شما معرفی میکنیم.

نرم افزار اموزشی رزتا استون

این نرم افزار یکی از بهترین نرم افزارهای یادگیری زبان انگلیسی است که هم نسخه اندروید و هم نسخه ویندوز دارد. تمامی اموزش های این نرم افزار توسط افرادی منتشر میشود که زبان انگلیسی زبان مادرزادیشان است.

این نرم افزار در همه زمینه های خواندن، نوشتن، گرامر و لغات به شما کم میکند. شما میتوانید این نرم افزار را از مارکت ها ایرانی و یا از گوگل استور دانلود کنید.

Hello English

یکی دیگر از بهترین نرم افزارهای اموزش انلاین زبان انگلیسی است که در اپ استور و گوگل استور امتیازات بالایی از طرف کاربران دریافت کرده است.

Learn English Vocabulary ۶,۰۰۰ Words

یکی از بهترین نرم افزار های یادگیری لغات برای گوشی های اندروید میباشد. این نرم افزار رایکان را هم میتوانید از مارکت های ایرانی یا گوگل استور دانلود کنید.

یادگیری با استفاده از سرویس ها و کلاس های اموزش انلاین زبان انگلیسی

برخی از افراد در سطح اینترنت اقدام به راه اندازی کلاس های مجازی اموزش زبان انگلیسی کرده اند. در این روش یک معلم زبان دارید و از طریق اینترنت با این معلم ارتباط برقرار میکنید. این روش هم مانند روش قبلی رایگان نیست و برای شرکت در کلاس های انلاین زبان انگلیسی باید مبالغی را پرداخت کنید. در ادامه به برسی کامل یکی از بهترین متد های اموزش انلاین و غیر حضوری یعنی متد اموزشی زبان نیو پرداخته ایم.

 

اموزش زبان انگلیسی با متد زبان نیو چیست؟

روش ها و متد های زیادی برای یادگیری زبان انگلیسی وجود دارد. روش هایی که توسط برخی افراد متخصص طراحی شده است تا در کمترین زمان افراد علاقه مند بتوانند به راحتی زبان انگلیسی را فرا بگیرند. یکی از این روش ها روش یادگیری زبان انگلیسی با متد زبان نیو است که در ادامه به توضیح بیشتر این متد میپردازیم.

همان طور که در ابتدای مقاله گفته شد شرکت در کلاس های زبان انگلیسی برای بسیاری از افراد به دلیل داشت مشغله های کاری امکان پذیر نیست و بسیاری از افراد به همین دلیل نمیتوانند زبان انگلیسی را فرا بگیرند و به بسیاری از اهداف خود نمیرسند.

اما کسانی هم هستند که با داشتن تمامی این مشکلات اقدام به ثبت نام در یکی از موسسه های اموزش زبان انگلیسی میکنند اما پس از مدتی به دلیل ضعف در سیستم اموزشی این موسسات از یادگیری زبان انگلیسی زده می شوند و دیگر سمت یادگیری زبان انگلیسی نمیروند.

راه حل چیست؟

همان طور که گفته شد بسیاری از افراد به دلیل ضعف ساختاری در سیستم های اموزش زبان انگلیسی یا طولانی شدن بیش از حد روند یادگیری دست از یادگیری زبان انگلیسی می کشند.

بهترین راه حل برای این افراد تغییر روند اموزشی است، اگر بتوان یک سیستم اموزشی طراحی کرد که ضعف های سیستم های اموشی موسسات را نداشته باشد و بتوان این سیستم اموزشی را به صورت انلاین برای افراد پیاده سازی کرد، هم کسانی که ازضعف سیستم اموزشی موسسات گله دارند و هم کسانی که وقت رفتن به کلاس های اموزش زبان را ندارند میتوانند در این کلاس های انلاین شرکت کنند و به بهترین نحوه ممکن زبان انگلیسی را اموزش ببینند.

خوشبختانه این کار امروزه در ایران انجام شده است و وقت ان شده است که بتوانیم از بهترین و موفق ترین سیستم اموزشی زبان انگلیسی در ایران یعنی سیستم اموزشی زبان نیو استفاده کنیم و زبان انگلیسی را بدون دغدغه و با بهترین سیستم اموزشی به افراد علاقه مند یاد بدهیم.

در ادامه به معرفی دوره ها و بخش های مختلف سیستم اموزشی زبان نیو پرداخته ایم. با ما همراه باشید…

زبان نیو zaban new چیست؟

زبان نیو متد اموزشی است که زبان اموزان میتوانند با یادگیری این متد اموزشی و تمرین و تکرار به این متد اموزشی تسلط پیدا کنند و در حدود یکسال به سطح قابل توجهی از زبان انگلیسی برسند به گونه ای که افراد توانایی درک و خواندن خبرها و روزنامه های انگلیسی، صحبت کردن به زبان انگلیسی و ارتباط برقرار کردن با افراد سراسر جهان را پیدا کنند و در طول این مدت به اسانی و با لذت تمام زبان انگلیسی را یادبگیرند.

دوره های مختلف اموزشی

در دوره اموزشی مقدماتی زبان نیو با عنوان  زبان اموزان بیشتر مباحث عمومی زبان انگلیسی را فرا میگیرند و در این دوره بیشتر بر روی مباحث پایه ای کار میشود تا مباحث سطح بالا و حرفه ای.

انتظار میرود زبان اموزان بعد از اتمام این دوره بتوانند به راحتی به زبان انگلیسی صحبت و با دیگر افراد ارتباط برقرار بکنند در انتهای این دوره زبان اموزان میتوانند به راحتی به هر کشور انگلیسی زبانی که میخواهند سفر کنند و با دیگر افراد ارتباط برقرار کنند.

اما کسانی که در سطح مطلوبی از زبان انگلیسی قرار دارند و میخواهند برای ازمون های بین المللی مثل تافل یا ایلتس اماده شوند بهتر است در دوره پیشرفته زبان نیو با عنوان شرکت کنند. در این دوره زبان اموزان به طور کامل به زبان انگلیسی مسلط میشوند و مباحث سطح بالای زبان انگلیسی که در دوره مقدماتی به انها اموزش داده نشده است را دراین دوره فرا میگیرند و در انتهای این دوره انتظار میرود زبان اموزان بتوانند مانند یک انگلیسی زبان واقعی، انگلیسی صحبت کنند و یا کارهای دیگری انجام دهند.

برای هر کدام از این دوره های اموزشی که هر کدام یک ترم محسوب میشوند ۶ ماه زماندر نظر گرفته شده است تا زبان اموز به صورت کامل مفاهیم موجود در دوره موزشی را فرا بگیرد.

بعد از اتمام این دو ترم و گذشت مدت یکسال انتظار میرود زبان اموزان به سطوح بالای زبان انگلیسی دست یافته باشند و بتوانند تمامی مفاهیم زبان انگلیسی را درک کنند به حدی که امادگی کافی برای شرکت در ازمون های بین المللی مثل تافل و ایلتس را هم داشته باشند.

در مورد موسسه زبان نیو بیشتر بدانید

موسسه اموزش زبان انگلیسی زبان نیو یکی از بهترین مراکز اموزش زبان انگلیسی است که کلاس ها و دوره های انلاین و غیر حضوری اموزش زبان انگلیسی را با سیستم اموزشی زبان نیو به علاقه مندان به یادگیری زبان انگلیسی می اموزد.

این موسسه چند سالی است که شروع به تدریس سیستم اموزشی خودشان کرده اند و طبق تجربیاتی که در این چند سال از برگزاری و تدریس دوره های غیر حضوری و انلاین خودشان کسب کرده اند در حدود ۹۰ درصد افرادی که در این دوره های شرکت کرده اند از این سیستم اموزشی رضایت داشته اند و طبق گفته بیشتر زبان اموزان دوره های اموزش زبان انگلیسی این موسسه باعث موفقیت و پیشرفت انها در یادگیری زبان انگلیسی شده است.

 

چگونه در دوره های اموزش زبان انگلیسی ثبت نام کنیم؟

کسانی که قصد دارند در دوره های اموزش زبان با سیستم اموزشی زبان نیو شرکت کنند میتوانند از بخش کلاس انلاین موجود در سایت زبان نیو به ادرس:

 

اقدام به ثبت نام در کلاس های غیر حضوری و انلاین کنید.

شما می توانید در دوره یکساله اموزش زبان انگلیسی با سیستم اموزشی زبان نیو و یا دوره اموزش گرامر استاد خوشه چین شرکت کنید.

یک فرصت استثنایی

اگه هنوز با روش اموزشی ما اشنایی ندارید میتوانید برای اشنایی بیشتر با کلاس های اموزشی ما در اولین جلسه از دوره اموزش گرامر وبیناری دکتر خوشه چین به صورت رایگان شرکت کنین تا به صورت کامل با نحوه تدریس و روش اموزشی ما اشنا شوید و در صورت تمایل در دوره کامل ثبت نام و شرکت کنین.

زمان برگزاری کلاس های اموزشی چه زمانی است؟

کلاس های اموزشی موسسه در اول هر ماه شروع می شود و دو روز در هفته کلاس های غیر حضوری با سیستم اموزشی زبان نیو برگزار می شود.

دوره های اموزشی موسسه زبان نیو مناسب چه کسانی است؟

دوره های اموزشی موسسه زبان نیو بیشتر برای افرادی مناسب است که قصد دارند در مدت کمی به سطح بالایی از زبان انگلیسی برسند.

همچنین این دوره های برای افرادی مثل:

 • دانشجویان
 • دانش اموزان
 • کار افرینان
 • مهندسین و دکترها
 • مدیران و صاحبان کسب و کارها
 • زنان خانه دار

و هر کسی که به نوعی میخواهد زبان انگلیسی را یاد بگیرد و یا به واسطه شغل خود با افراد انگلیسی زبان در ارتباط است؛ مناسب است.

نحوه برگزاری کلاس های اموزشی چگونه است؟

دوره های اموزش زبان موسسه زبان نیو به صورت غیر حضوری و انلاین برگزار میشود و کسانی که قصد دارند در این دوره ها شرکت کنند نیاز به داشتن اینترنت و یک وسیله مانند: لپتاپ، تلفن همراه، تبلت و… دارند.

این کلاس ها در ساعت مشخصی از روز برگزار میشود و شرکت کنندگان در ان ساعت میتوانند به صورت انلاین در کلاس های اموزشی شرکت کنند و از اموزش ها مدرس دوره استفاده کنند.

فرقی نمیکند که شما در کجا و در حال انجام چه کاری باشید، برای ششرکت در کلاس های اموزشی موسسه زبان نیو کافی است بعد از ثبت نام در هر جایی که بودید با استفاده از تلفن همراه یا دیگر وسایل به اینترنت متصل شوید و وارد کلاس شوید.

 

ظرفیت کلاس های اموزشی موسسه زبان نیو چند نفر است؟

کلاس های اموزشی موسسه زبان نیو با تعداد حداکثر ۱۲ نفر برگزار میشود. شاید بپرسید دلیل کم بودن تعداد زبان اموزان چیست؟

این کار چند مزیت دارد که در ادامه گفته شده:

 1. زمانی که تعداد زبان اموزان کمتر است استاد می تواند برای هر شخص وقت بیشتری بزارد و بیشتر روی اموزش به اشخاص تمرکز کند.
 2. وقتی تعداد زبان اموزان کمتر است اداره کردن کلاس اسانتر می شود و استاد میتواند بیشتر وقتش را برای اموزش بگذارد نه کاراهای متفرقه دیگری.
 3. زمانی که تعداد زبان اموزان کمتر است برسی وضعیت یادگیری و پیشرفت زبان اموزان زودتر انجام می شود و استاد میتواند راحت تر اشکالات زبان اموزا را رفع کند و به این ترتیب سطح علمی کلاس بالاتر می رود.

خوب این مواردی که گفته شد بعضی از مزیت های کم بودن تعداد زبان اموزان بود البته این کار مزیت های بیشتر هم دارد که به دلیل دور نشدن از بحث فقط به گفتن چند موردشان بسنده کردیم.

اطلاعات بیشتری در رابطه با کلاس های اموزش زبان انگلیسی موسسه زبان نیو

همان طورکه گفته شد کلاس های اموزش زبان انگلیسی موسسه زبان نیو به روش غیر حضوری و اناین برگزار می شود.

در کلاس های اموزش زبان حضوری به صورت طوطی وار اقدام به اموزش زبان می کنند به این صورت که معلم به زبان اموزان یک مبحث را می اموزد و زبان موزان همان مطلب را انقدر تکرار میکنند تا یاد بگیرند. البته قصد توهین به کلاس های اموزش زبان سایر موسسات را نداریم و فقط از انها به عنوان مثال استفاده می کنیم.

اما در کلاس های اموزشی موسسه زبان نیو، استاد سعی میکند که به جای استفاده از روش طوطی وار دانش زبان اموز را بالاتر ببرد تا خود به خود و به صورت غیر مستقیم زبان اموز به صورت پایه ای و مفهومی متوجه مفاهیم زبان انگلیسی بشوند.

اما چرا کلاس های غیر حضوری و انلاین؟

اموزش زبان انگلیسی به صورت انلاین دارای مزیت ها و فوایدی است که در ادامه برخی از این مزایا توضیح داده شده است.

 • در کلاس های غیر حضوری که به صورت انلاین برگزار می شود زبان اموزان و علاقه مندان به یادگیری زبان انگلیسی از هر کجای کشور ایران یا سایر کشور ها باشند می توانند در این کلاس ها شرکت کنند و به نوعی محدودیت های مکانی و مرز جغرافیایی اموزش را می شکنیم و هر کسی از هر جایی که باشد میتواند در این کلاس ها شرکت کند.
 • در کلاس های غیر حضوری موسسه زبان نیو زبان اموزان می توانند با استاد تعامل داشته باشند و سئوالات و مشکلات خوشان را با مدرس دوره مطرح کنند. همچنین جلساتی در دوره اموزشی مخصوص رفع اشکال زبان اموزان طراحی شده است و در این جلسات استاد فقط به رفع اشکال و برسی مشکلات زبان اموزان می پردازد.
 • در کلاس های حضوری شاید فرد زبان اموز به دلایلی خسته شود و یا در حین کلاس برخی چیزها موجب حواس پرتی زبان اموز بشود و زبان اموز مطالب را به صورت کامل متوجه نشود.

اما در کلاس های غیر حضوری بسیاری از عواملی که موجب حواس پرتی زبان اموزان می شوند حذف شده است و زبان اموزان می توانند در صورتی که متوجه مفاهیم یک جلسه نشوند، چندین و چند بار ان جلسه را ببینند تا به مفاهیم ان جلسه تسلط پیدا کنند.

 • غیبت در کلاس های حضوری امری اجتناب ناپذیر است و حتی خود اساتید هم در برخی موارد غیبت می کنند اما در کلاس های موسسه زبان نیو زبان اموز هیچ جلسه ای را از دست نمی دهد و هر موقع که بخواهد میتواند جلسات قبل را مرور کند.
 • در کلاس های حضوری شما مجبور به پرداخت هزینه برای رفت و امد به کلاس هستید علاوه بر رفت و امد ترافیک و دیگر مشکلات موجود در راه را هم در نظر بگیرید.

در کلاس های انلاین و غیر حضوری موسسه زبان نیو شما نیازی به پرداخت هزینه برای رفت و امد نیستید و می توانید در خانه و یا محل کارتان در جلسات انلاین اموزشی شرکت کنید و کلی در هزینه هایتان صرفه جویی کنید. همچنین می توانید وقتی که قرار بود در ترافیک از دست بدهید را در کنار خانواده یتان بگذرانید و یا اقدام به تمرین زبان انگلیسی کنید. پس در یک نتیجه گیری کلی کلاس های انلاین موسسه زبان نیو علاوه بر پول در وقت خود هم ضرفه جویی می کنید.

 • در کلاس های حضوری معمولا افرادی هستند که از سئوال پرسیدن خجالت میکشند و یا اصلا فرصت تعامل با استاد را پیدا نمیکنند، اما در کلاس های انلاین موسسه زبان نیو افراد میتوانند به راحتی در بخش نظرات هر جلسه اقدام به پرسیدن سئوال و تعامل با استاد بکنند.
 • همان طور که گفته شد استاد خوب و روش تدریس خوب نعمتی کم یاب است و در صورتی که به صورت حضوری اقدام به برگزاری کلاس کنند دستری به انها برای بسیاری از افراد غیر ممکن و یا خیلی سخت میشود.

اما در کلاس های انلاین موسسه زبان نیو هر کسی در هر جایی از کشور ایران و یا دیگر کشور ها که باشد با دسترسی به اینترنت میتواند به در این کلاس ها شرکت کند و از یک استاد خوب و روش تدرس خوب بهره ببرد.

 • در کلاس های حضوری میزان درگیری فکری زبان اموزان بسیار پایین است و هستند برخی افرادی که فقط برای امتحانات و اقدام به مرور درس ها و جلسات میکنند و روند یادگیری به صورت کامل انجام نمیشود.

در کلاس های انلاین و غیر حضوری موسسه ما یادگیری حرف اول را میزند و گرفتن امتحان فقط برای رفع مشکل زبان اموزان است نه چیز دیگری.

همان طور که دیدید مزیت های برگزاری کلاس به صورت انلاین بسیار زیاد است و متاسفانه به دلیل خارج شدن از بحث و زیاد شدن حجم این مقاله امکان نوشتن تمامی مزیت ها برای شما وجود ندارد.

اکنون که با روش اموزشی موسسه زبان نیو اشنا شدید وقت ان است که برای اینده خود تصمیم بگیرید اگر قصد یادگیری زبان انگیسی به بهترین صورت و با کمترین زمان ممکن را دارید بهترین انتخاب شما کلاس های انلاین موسسه زبان نیو است.

 

یادگیری با استفاده از دیگر روش ها

همچنین شما علاوه بر روش هایی که در بالا گفته شده است میتوانید برای یادگیری انلاین زبان انگلیسی از روش های دیگری مثل تماشا کردن فیلم، گوش دادن به موسیقی و چت کردن با افراد انگلیسی زبان در چت روم های اینترنتی هم برای یادگیری زبان انگلیسی استفاده کنید.

این روش ها هر کدام به صورت کامل و دقیق در مقالات جداگانه در سایت زبان نیو برسی و منتشر شده اند برای خواندن انها به بخش مقالات سایت مراجعه کنید.

مزایای اموزش انلاین زبان انگلیسی

یادگیری انلاین زبان انگلیسی دارای ویژگی هایی است که این روش را از سایر روش ها متمایز کرده است برخی از این ویژگی ها در ادامه اورده شده است.

جذاب تر و راحت تر شدن یادگیری

هنگامی که شما روش انلاین را برای یادگیری زبان انگلیسی انتخاب میکنید میتوانید از فیلم ها، موسیقی ها، تصاویر و سایر عناصر چند رسانه ای برای یادگیری استفاده کنید.

استفاده از این ابزارها حالت خشک و جدی یادگیری زبان را از بین میبرد و به یادگیری را برای زبان اموزان منعطف تر و اسان تر میکند.

صرفه جویی در وقت

بسیار از افراد زمان شرکت در کلاس های ترمیک وموسسه های زبان را ندارند و به فکر کنار گذاشتن یادگیری زبان انگلیسی می افتند اما این موضوع در مورد اموزش انلاین زبان انگلیسی صدق نمیکند و شما میتوانید در هر جایی و فقط با استفاده از تلفن همراهتان به یادگیری زبان انگلیسی بپردازید و از وقت های اضافی خود به خوبی استفاده کنید.

خودتان را با سرعت یادگیری خودتان تنظیم کنید

در یادگیری زبان انگلیسی به روش انلاین و با استفاده از اینترنت شما بر خلاف کلاس های زبان مجبور نیستید سرعت یادگیریتان را سرعت یادگیری همکلاسی هایتان تنظیم کنید. در اموزش انلاین زبان انگلیسی اگر شما متوجه موضوعی نشوید میتوانید هر چند بار که دوست دارید ان مبحث را تکرار کنید تا به طور کامل بر روی ان مبحث مسلط شوید.

عدم نیاز به خرید های اضافی

اکثر زبان اموزان بعد از ثبت نام در موسسه های زبان شروع به هزینه های اضافی برای خرید کتاب و دیگر چیزها میکنند و هزینه های اضافی زیادی برای خود به وجود میاورند.

اما شما در هنگام یادگیری زبان انگلیسی به صورت انلاین نیازی به هزینه های اضافی و خرید کتاب ندارید.

اموزش موازی

شما میتوانید همزمان در چندین وب سایت و نرم افزار فعالیت کنید و از اموزش های انها استفاده کنید.

 

معایب اموزش انلاین زبان انگلیسی

نبود کنترل

در کلاس ها و موسسات اموزش زبان معلم بر فعالیت های شما با انجام ازمون و… نظارت دارد و با برسی نتایج این ازمون ها از میزان پیشرفت شما اگاه میشود.

اما در اموزش انلاین زبان انگلیسی کسی نیست که بر فعالیت های شما نظارت داشته باشد و شما خودتان باید فعالیت های خود را برسی کنید و به نتیجه گیری برسید.

مکالمه های کوتاه

در کلاس های درس موسسات زبان انگلیسی بین شما و همکلاس هایتان جملات و عبارت های کوتاه رد و بدل میشود، این کار باعث پیشرفت و تقویت مکالمه شما میشود اما در روش اموزش انلاین زبان انگلیسی شما خودتان باید این جملات را در طول روز تکرار کنید تا مکالمه شما تقویت شود.

نبود انگیزه یا اهرام فشار

در موسسات زبان انگلیسی معلم برای یادگیری زبان انگلیسی به شما فشار وارد میکند و به نوعی حکم یک اهرام فشار را دارد و همچنین در کلاس های اموزش زبان ممکن است بین شما و دیگر زبان اموزان رقابت ایجاد شود و انگیزه شما برای یادگیری دو چندان شود.

اما در روش های اموزش انلاین زبان انگلیسی شما خودتان باید به خودتان فشار وارد کنید تا بتوانید به خوبی برخی از مطالب را فرا بگیرید همچنین در این روش خبری از رقابت و ایجاد انگیزه نیست و شما مانند قبل باید برای خودتان انگیزه ایجاد کنید و با پشتکار زیاد به یادگیری زبان انگلیسی بپردازید.

عدم وجود معلم

در کلاس های اموزش زبان همه فعالیت های شما توسط معلم شما برسی میشود و شما میتوانید از تجربه و علم معلم خودتان استفاده کنید و اگر مشکلی داشتید از معلمتان برای برطرف کردن ان مشکل کمک بخواهید.

اما زمانی که شما اموزش انلاین زبان انگلیسی را شروع میکنید شما خودتان معلم زبان خودتان هستید و خودتان باید بر فعالیت خوتان نظارت داشته باشید و مشکلات خودتان را رفع کنید. اما شما در این راه تنها نیستید و میتوانید از افراد متخصص در این رشته هم استفاده کنید و از انها مشورت بگیرید.

البته این مورد در برخی از کلاس ها و دوره های انلاین بر طرف شده است و بخشی در کلاس ها و سرویس های انلاین برای تعامل و گفت و گو با معلم ها و اساتید ایجاد شده است.

 

سخن ما

یادگیری زبان انگلیسی یک امر زمان بر و طولانی است اما امروزه روش هایی به وجود امده اند که شما میتوانید با صرف زمان کمتر زبان انگلیسی و یا سایر زبان ها را یاد بگیرید. این روش ها انواع متنوعی دارند اما یکی از بهترین این روش ها روش اموزش زبان انگلیسی به صورت انلاین است. در این روش شما با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا و استفاده از اینترنت اقدام به اموزش زبان انگلیسی میکنید.

ما هم در این مطلب به چگونگی اموزش انلاین زبان انگلیسی، انواع روش ها، مزایا و معایب اموزش انلاین زبان انگلیسی و معرفی چندتا از بهترین وب سایت ها و نرم افزارهای اموزش زبان پرداختیم و در اخر هم به معرفی بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی یعنی متد اموزشی زبان نیو پرداخته ایم.

اگر تا الان دوست داشته اید تا در کمترین زمان ممکن به بهترین سطح زبان انگلیسی برسید بهترین راه شرکت در دوره های اموزشی موجود در سایت ما به روش زبان نیو است. این دوره ها به صورت غیر حضوری انجام میشود و میتوانید برای ثبت نام در این دوره ها به قسمت کلاس های انلاین موجود در سایت تی ال پی سی مراجعه کنید و اینده خود را دگرگون کنید.

آموزش آنلاین زبان انگلیسییکی از شیوه های یادگیری زبان انگلیسی به شمار می رود که امروزه به لطف وجود اینترنت میسر شده است و شما می توانید به این روش به سادگی به زبان انگلیسی مسلط شوید.
در این مقاله به شما خواهیم گفت که چرا باید به زبان انگلیسی مسلط شوید و اصولا به چه نکاتی باید توجه داشته باشید تا بتوانید به زبان انگلیسی صحبت کنید. آموزش آنلاین زبان انگلیسی به شما کمک می کند تا به تمامی ویژگی های منحصر به فرد زبان دسترسی داشته باشید و علاوه بر درک کلی زبان انگلیسی بتوانید به راحتی به این زبان مسلط شده و در مهارت هایی نظیر خواندن، نوشتن و درک لغات موفق باشید.

روش های آموزش آنلاین زبان انگلیسی می تواند متفاوت از یکدیگر می باشند و شما باید به شیوه ای که دوست دارید و می توانید در طول روز از تمرین های آن استفاده کنید بهره بگیرید. در صورتی که می خواهید به زبان انگلیسی مسلط شوید، علاوه بر شرکت در برنامه های آموزش آنلاین زبان انگلیسی باید تمرین و تکرار را در طول روز انجام دهید. باید به یاد داشته باشید که تمرین و تکرار در یادگیری آنلاین زبان انگلیسی باید به صورت روزمره انجام شده و به بخشی از زندگی شما تبدیل شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *