بهترین دوره فشرده زبان انگلیسی کیست ؟ و چه ویژگی دارد

ویژگی های یک دوره فشرده آموزش زبان انگلیسی چیست؟

صدها دوره آموزشی و حرفه ای آمادگی برای آزمون های زبان انگلیسی در جهان وجود دارد و هر کدام از این دوره ها دارای نقطه ضعف ها و قوت های متفاوتی هستند که شرکت در هرکدام از این دوره ها باید منجر به ارتقای مهارت زبان انگلیسی شما گردد. در این میان دوره آموزش فشرده زبان انگلیسی برای آموزش سریع زبان انگلیسی به زبان آموزان طراحی شده است که به زبان اموزان کمک می کند با توجه به اهداف و شرایط خود در کمترین زمان با سرعت بالا به صورت گام به گام مهارت زبان انگلیسی خود را ارتقا دهند، اعتماد به نفس خود را تقویت کنند و خود را برای کار، تحصیل، سفر و یا مهاجرت دائم برای کشور مقصد اماده کنند. دوره فشرده آموزش زبان برای کسانی که وقت کافی برای شرکت دوره های معمولی ندارند یا می خواهند زبان انگلیسی را سریع یاد بگیرند در نظر گرفته شده است. در این دوره ها معمولا از سبک های نوآورانه و تعاملی آموزشی استفاده می شود. با توجه به نقاط ضعف و قوت دوره های مختلف، در این مقاله سعی می کنیم شما را با ویژگی های یک دوره فشرده آموزش زبان انگلیسی خوب آشنا کنیم تا در انتخاب آموزشگاه هدف خود راحتتر تصمیم بگیرید.

دوره فشرده زبان انگلیسی چیست؟

این دوره بیشتر برای زبان آموزانی که می خواهند در مهارت صحبت کردن، نوشتن و خواندن پیشرفت کنند طراحی شده است. برخی از زبان اموزانی که در این دوره حضور پیدا می کنند با هدف اینکه بتوانند در یک دانشگاه یا کالج با زبان انگلیسی تحصیل کنند و برخی دیگر برای بهبود مهارت زبان انگلیسی در این دوره ها شرکت می کنند. در این بخش ویژگی های یک دوره فشرده خوب به تفصیل ارائه می شود.

دوره فشرده خوب چه ویژگی هایی داره؟

ارائه گواهینامه و به کار گیری اساتید با تجربه و متبحر

برخی از موسسات ارائه دهنده دوره های فشرده، گواهینامه پایان دوره هم ارائه می دهند. از شرایط دیگر این دوره این است که برخی از موسسات از زبان آموزانی که دارای صلاحیت لازم جهت شرکت در این دوره هستند اجازه شرکت در دوره فشرده را میدهند و همچنین موسسات متعددی هستند که از معلمانی که دارای صلاحیت و شرایط احراز را نداشته باشند از حضور برای تدریس در این دوره ها منع می کنند.

غوطه ور شدن در یادگیری زبان انگلیسی

دوره فشرده یادگیری زبان انگلیسی شما را غرق یادگیری زبان انگلیسی می کند. یک دوره فشرده آموزش زبان انگلیسی به شما کمک می کند روزانه شما به تمرین زبان بپردازید و در زمان کوتاهی کاملا برروی یادگیری زبان تمرکز داشته باشید دوره فشرده خوب شما را در هر دو یادگیری زبان و آشنایی با زبان کشور مقصد غوطه ور می کند غوطه ور شدن در یادگیری زبان بهترین روش برای تسلط شما با زبان است. همان طوری که یک بچه زبان مادریش را یاد می گیرد شما هم زبان انگلیسی را یاد می گیرید.

یادگیری سریع زبان در دوره فشرده زبان انگلیسی

دوره های فشرده زبان انگلیسی مزایای متعددی دارد. بسیاری از زبان آموزان احساس می کنند که انها می توانند آموزش بهتری دریافت کنند وقتی انها احساس صلاحیت و شایستگی بالایی داشته باشند از آنجا که برنامه با سرعت بیشتری طراحی شده است زبان اموزان معمولا وقت خود را تکالیف اضافه اختصاص نمیدن و کل تمرکزشان برروی یادگیری زبان انگلیسی است. بنابراین تمرکز کامل به یادگیری سریع زبان اغلب درک زبان انگلیسی را تسهیل می کند.

یادگیری سریع زبان در دوره فشرده زبان انگلیسی

توانایی کمک به تمرین و تکرار زیاد جهت یادگیری سریع زبان

یکی از مهمترین مواردی که به شما در یادگیری زبان انگلیسی کمک می کند تمرین و تکرار منظم و مستمر است یک دوره فشرده خوب باید توانایی برنامه ریزی، زمانبندی، تعریف سیلابس های مناسب و برگزاری به موقع و منظم دوره ها و کلاس ها را داشته باشد و فاصله ای زیادی بین دوره ها و کلاس هایی که در طول هفته برگزار می شود نداشته باشد. همچنین یک دوره فشرده خوب باید شما را وادار به فکر کردن و تصویر سازی ذهنی به زبان انگلیسی کند. این تمرین روزانه و مکرر یادگیری زبان انگلیسی را تسریع می بخشد.

پشتیبانی آنلاین و ارائه منابع و فایل های کلاس به صورت آنلاین

امروزه دیگر برگزاری دوره های فشرده آموزش زبان انگلیسی شاید به صورتی که در گذشته اتفاق می افتاد امکان پذیر نباشد و یا سیستم آموزشی سنتی دیگر کارساز نیست و بازدهی لازم را برای ارتقای مهارت زبان اموزان ندارد زیرا تکنولوژی و ادبیات یادگیری زبان اموزان تغییر کرده است و زبان اموزان نیاز به پشتیبانی انلاین را خیلی بیشتر از گذشته احساس کرده اند علی الخصوص این نیاز در دوره های فشرده که شما نیاز به دسترسی بیشتر به فایل های اموزشی مولتی مدیا در هرمکان و زمانی دارید بیشتر احساس می شود. جدیدترین شیوه آموزشی که در دنیا در حال حاضر همزمان با پیشرفت های تکنولوژیکی برگزار می شود سیستم آموزش ترکیبی است که در آن زبان اموزان 40 درصد مطالب را به صورت حضوری و بالای 60 درصد را به صورت انلاین از طریق منابعی که به صورت آنلاین از طریق اپلیکیشن های آنلاین به زبان اموزان دسترسی داده می شود یاد می گیرند و این شیوه مهمترین ویژگی است که امروزه برگزار کننده های دوره فشرده آموزش زبان انگلیسی باید داشته باشند و این شیوه آموزشی همچنین مهمترین نقطه ضعف موسساتی ارائه دهنده یادگیری زبان انگلیسی در ایران است که از این شیوه غافل شده اند و تنها موسسه که این سیستم آموزشی را برای اولین بار در ایران ارائه می دهد آموزشگاه زبان نیو است.

هزینه دوره فشرده آموزش زبان انگلیسی

هزینه یک دوره تحصیلی فشرده زبان انگلیسی به موسسه و اموزشگاهی که انتخاب می کنید بستگی دارد ولی شما نیاز دارید در اموزشگاهی ثبت نام کنید که مقرون به صرفه باشد و ارزش خدمات و آموزشی که اموزشگاه مربوطه در نظر گرفته بیشتر از هزینه آن باشد و شما قبل از تصمیم به شرکت در یک دوره فشرده، باید تحقیقات خود را در مورد کیفیت آموزشی آموزشگاه و هزینه دوره آن انجام داده باشید تا بهترین دوره را انتخاب کنید و شما از آموزشگاه های مورد هدف تان حتما درمورد هزینه های تحصیلی و دیگر هزینه های تکمیلی استعلام بگیرید.

ایجاد انگیزه و اعتماد به نفس در زبان آموز

با توجه به اینکه یکی از سخت ترین و پیچیده ترین مهارت زبان انگلیسی، مهارت صحبت کردن است یک دوره فشرده عالی زبان انگلیسی با ایجاد گروه های دوستی برای ارتقای مهارت گفتگو به شما کمک می کند و شما را ترغیب به صحبت کردن به انگلیسی در محیط های مختلف خانوادگی، اجتماعی، کار و غیره می کند که باعث انگیزه و اعتماد به نفس بیشتر شما می گردد همچنین به شما کمک می کند تا به یادگیریتان استمرار دهید و از یادگیری زبان انگلیسی خسته نشوید.

دوره های فشرده زبان انگلیسی آموزشگاه زبان نیو به شما کمک می کند تا سریعتر انگلیسی را یاد بگیرید و مهارت انگلیسی خود را در بخش های صحبت کردن، گوش دادن، نوشتن و خواندن را در کمترین زمان ارتقا دهید. در اموزشگاه زبان نیو دوره های فشرده آمادگی آزمون آیلتس، آزمون PTE، دوره زبان انگلیسی عمومی و همچنین دیگر دوره های فشرده مانند بحث و محاوره ازاد، آموزش زبان ویژه کودکان و بیزینسی های مرد و زن برگزار می شود برای اشنایی بیشتر با دوره های آموزشگاه زبان نیو می توانید از طریق لینک رزرو آنلاین زمان مشاوره ثبت نام کنید و یا با شماره تلفن تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *