بهترین دوره آموزش زبان انگلیسی – بررسی معیار های انتخاب دوره مناسب زبان انگلیسی

ویژگی های یک دوره آموزش زبان انگلیسی خوب چیست؟

یادگیری زبان انگلیسی یک مزیت بالقوه، حرکت حرفه ای و حرفه‌ی سودآور است زیرا زبان انگلیسی به طور گسترده ای در سراسر جهان استفاده می شود. همچنین بسیاری از مبادلات و کسب و کار ها به انگلیسی اتفاق می افتد، بنابراین کاندیداها با مهارت زبان انگلیسی بالا و حرفه ای جذابیت بیشتری برای کارفرمایان بین المللی جهت جذب دارند. درحالی که اموزشگاه های ارائه دهنده دوره اموزش زبان انگلیسی مختلف، دوره های زبان انگلیسی متفاوتی را ارائه می دهند اما برخی از آنها ویژگی های منحصر به فردی دارند که باعث علاقه مندی زبان آموزان به آن اموزشگاه می شود. بنابراین شما دارای اهداف متفاوتی برای حضور در دوره های زبان انگلیسی یک آموزشگاه خواهید داشت، اینکه آیا شما می خواهید سطح زبان انگلیسی خود را بهبود دهید؟ یا شاید می خواهید فرزندتان در سطح جهانی از مهارت های ارتباطی بهتری برخوردار شوند؟ پس به هر دلیل دیگری شما باید یک آموزشگاه ارائه دهنده آموزش زبان انگلیسی خوب را که دارای کیفیت و ویژگی های بالایی است و همچنین درک بهتری از نیازهای زبان انگلیسی شما یا فرزندتان را در مدرسه، کسب و کار، زندگی اجتماعی و ارتباطی داشته باشد را انتخاب کنید. در اینجا برخی از ویژگی هایی که شما برای انتخاب دوره مناسب زبان انگلیسی نیاز دارید در نظر بگیرید ارائه می شود.

یک دوره خوب دارای برنامه درسی و سیلابس کامل برای زبان آموزان می باشد

اینکه آیا شما می خواهید در کلاس خصوصی، دوره فشرده، یادگیری گروهی با یک گروه کوچک، دوره مکالمه و محاوره، دوره کسب و کار، دوره آمادگی آزمون آیلتس یا PTE، دوره ویژه کودکان و غیره شرکت کنید شما ابتدا باید آموزشگاهی را انتخاب کنید که توانایی ارائه این دوره ها را داشته باشد همچنین تنوعی از دوره ها برای کودکان و بزرگسالان داشته باشد. با توجه به اهداف یادگیری شما از زبان انگلیسی، این دوره ها باید بتوانند با برنامه درسی مناسب به شما جهت رسیدن به اهداف تان کمک کنند.

همچنین این دوره ها باید فرایند پیدا کردن شبکه ای از دوستان را برای مکالمه و چت به زبان انگلیسی را تسهیل کنند این گروه دوستان می تواند به صورت حضوری در محل موسسه ارائه دهنده دوره آموزش زبان اتفاق بیافتد یا به صورت آنلاین و از طریق شبکه های اجتماعی باشد که در یادگیری سریع و درست زبان انگلیسی خیلی به شما قطعا کمک خواهد کرد همچنین شما بهتر است برای روانی مکالمه تان با افراد نیتیو در کشورهای مختلف از طریق بستر وب ارتباط بگیرد و حتی در صورت نیاز برای آشنایی بیشتر با فرهنگ کشورهای هدف خودتان یک برنامه ریزی مسافرت به ان کشور را هم داشته باشید که در طول دوره یادگیری زبان انگلیسی می تواند برای موفقیت شما خیلی مفید واقع شود.

توانایی برگزاری دوره یادگیری زبان انگلیسی برای مخاطبین شاغل

برای افرادی که از زبان انگلیسی در محل کار خود استفاده کنند و یا نیاز دارند استفاده کنند و سطح زبان خود را بهبود دهند باید دوره مورد نظر هماهنگ و مطابق با آن کار شود. برای مثال کسانی که در حوزه تجارت بین الملل فعالیت می کنند باید آموزشگاه ارائه دهنده دوره توانایی ارائه دوره ویژه کسب و کار را داشته باشد و یا برای افرادی که برای تحصیل در خارج از کشور می خواهند اپلای کنند دوره مورد نظر باید محوریت اکادمیک داشته باشد. یک دوره زبان خوب برای هر کسی با توجه به اهدافش برنامه ویژه ای خواهد داشت و دانش و مهارت زبان انگلیسی هر فرد را در حوزه کاری و تخصص ان فرد ارتقا می دهد.

ارزیابی های دوره ای و ارائه فیدبک از سطح زبان انگلیسی زبان آموزان

دوره های مختلف زبان انگلیسی به شیوه های متفاوتی زبان آموزان را ارزیابی می کند. برخی دوره هایی مثل آزمون آیلتس و آزمون PTE شما نیاز دارید برای ارزیابی سطح خود در آزمون اصلی یا ماک شرکت کنید و سطح مهارت های زبان انگلیسی خود را محک بزنید و شاید ممکن است برخی دوره ها امتحان خاصی نداشته باشند و بسته به پیشرفتی که افراد در طول دوره کسب می کنند ارزیابی شوند و ارزیابی رسمی وجود نداشته باشد به هرحال بسته به دوره ای که شرکت کردید باید ارزیابی های رسمی و غیر رسمی برای ارزیابی میزان پیشرفت و موفقیت شما وجود داشته باشد و این سیستم ارزیابی منظم یکی از بارزترین ویژگی یک دوره خوب می باشد. همچنین با توجه به اینکه صحبت کردن و محاوره انگلیسی برای بسیاری از مردم امری حیاتی است پس داشتن سیستم ارزیابی برای ارزیابی میزان تسلط به ارتباطات کلامی چیز غیر معمولی نیست و یک دوره خوب باید این را ساپورت کند.

آموزش اصولی زبان انگلیسی و گرامر

صرف نظر از دوره ای که شما انتخاب کردید منطقی است که شما انتظار داشته باشید که دوره مربوطه تمرکز ویژه ای برروی گرامر و متدهای نوین آموزش زبان انگلیسی داشته باشد با این وجود در بسیاری از دوره های کسب و کار موثر، زبان آموزان حرفه ای نیاز به تمرکز بر ساختار گرامری که بیشتر کاربردی و تکرار می شود دارند در حالی که در دوره های عمومی اموزش زبان انگلیسی، زبان آموزان بیشتر بر مکانیسم گرامر توجه ویژه ای دارند.

استفاده از معلمان باسابقه و متبحر

وقتی که شما در یک دوره آموزش زبان انگلیسی ثبت نام می کنید اینکه شما چقدر سریع در این دوره موفق شوید بستگی به توانایی یادگیری شما دارد ولی کیفیت معلمی که به شما آموزش میدهد تاثیر کمتری از توانایی های شما ندارد. معلم با تجربه به شما کمک می کند انگیزه بالا، اعتماد به نفس و همچنین پشتکار خوبی در فرایند یادگیری زبان انگلیسی داشته باشید و توانایی ارائه آموزش زبان انگلیسی با جدیدترین شیوه ها و تاکتیک های یادگیری سریع و راحت زبان را نیز خواهند داشت. این معلمان همچنین شما را به صورت آنلاین پشتیبانی و ساپورت می کند تا در کمترین زمان به موفقیت بزرگی در یادگیری زبان انگلیسی داشته باشید و بتوانید در آزمون های زبان آیلتس و PTE شرکت کنید.

امکان یادگیری آنلاین دوره زبان انگلیسی

با وجود پرمشغله بودن شما، همیشه وقت لازم برای یادگیری و رشد شخصی در زبان انگلیسی شاید یه مقدار مشکل باشد بنابراین یک دوره زبان خوب باید توانایی ارائه آنلاین دوره ها را به صورت مکمل دوره های آفلاین و حضوری داشته باشد.

همانطور که در بالا اشاره شد یک دوره زبان انگلیسی خوب حداقل باید موارد بالا را رعایت کند البته موارد خیلی زیاد هستند و اینجا امکان بررسی تمام موارد نیست و تنها موارد مهم به طور خلاصه بررسی گردید. یکی از بهترین آموزشگاه های ایران که موارد بالا را از شروع کار مدنظر قرار داده آموزشگاه زبان نیو می باشد که با داشتن مدیریت توانمند و با تجربه توانسته جدیدترین سیستم یادگیری (یادگیری ترکیبی) با ترکیب تکنولوژی (ارائه منابع به صورت آنلاین برروی اپلیکیشن انلاین) را راه اندازی کند که خیلی از موارد برای اولین بار در ایران اجرا می شود. عمده ویژگی دوره زبان انگلیسی آموزشگاه زبان نیو داشتن سیستم آموزشی رسمی، ابزارهای ارزیابی مناسب، پشتیبانی آنلاین، اساتید با تجربه و به روز، استفاده از به روز ترین سیستم آموزشی، منابع مولتی مدیا و آنلاین، اپلیکیشن آنلاین، سیلابس به روز، زمانبندی و برنامه ریزی مناسب و غیره می باشد. برای آشنایی بیشتر با شرایط شرکت در دوره آمادگی آزمون آیلتس، PTE و همچنین دوره فشرده آمادگی زبان انگلیسی می توانید از طریق لینک رزرو آنلاین زمان مشاوره ثبت نام کنید و یا با شماره تلفن تماس بگیرید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *